■ Warsztaty To The Point vol. 10!

January 17, 2020

 

 

Witajcie kochani!

Jako Point Dance Studio chcemy dawać naszym tancerzom, a także osobom spoza studia, które kochają taniec, najlepsze możliwości do rozwoju jakie są tylko możliwe. Dlatego nie tylko zajęcia w naszej szkole stoją na najwyższym poziomie, ale również warsztaty, które organizujemy, robimy z dbałością o każdy szczegół, zapraszając najwybitniejszych tancerzy, którzy mają ogrom wiedzy do przekazania.

Tuż po przeprowadzce Pointa, po okresie świąt, kiedy organizowaliśmy dla was Wigilię, a także miał miejsce fantastyczny Streetvester, prezentujemy To The Point vol. 10. Okrągła 10 edycja warsztatów, które już od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem, na które ludzie zjeżdżają się spoza naszego miasta. 

Tym razem skład prowadzących jest bardziej obszerny, robimy to po to aby uczcić 10 edycję, ale także aby zapewnić uczestnikom jeszcze więcej atrakcji oraz możliwości do rozwoju. 

Nie możemy się doczekać spotkania z Wami, a listy uczestników są już praktycznie zapełnione dlatego nie zwlekajcie, jeżeli jeszcze się nie zapisaliście.

Będzie BANG!

Szczegóły wydarzenia dostępne na stronie:
https://www.facebook.com/events/754259991730853/?active_tab=discussion

Zapraszamy także na profil To The Point na Instagramie:
https://www.instagram.com/tothepoint_poznan/

Podczas poprzednich edycji warsztatów To The Point zajęcia prowadzili: Tony Tzar, Radek Maurer, Darek Bujnowski, Łukasz Ludwiczak, Ryfa Ri, Jasiek CoJest, Michał Śniegu Strugarek, Patryk Gorzkiewicz, Alkowy Funkowy", Martyna "Fifi" Borowiec, Michał Kaczorex Kaczorowski, Popping Mario, Ela Osiejewska, Anita Sawicka, Piotr Simba Abramowicz, Gregory Kuciak, Piotr Gangster Jeziorowski, Dominika Doma Jałoszyńska, Michael Bagsy, Piotr "Zonta", Monika "Żurek" Łaskarzewska, Paweł "Sokół" Sokołowski, Wojtek Osiejewski, Jimmy Weeden, Marcin Rębilas, Jessica Ali, Kasia Jukowska, Joanna Ostrowska, i Flaming Krystian.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty

October 18, 2019

Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Podążaj za nami
  • facebook-square
  • youtube-square
  • Instagram - Black Circle

Point Dance Studio 

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle

Adres
ul. Podgórna 15 na drugim piętrze, Stare Miasto,

61-828 Poznań,

+48 511 279 323