top of page

Point Dance Studio wraca z zajęciami na żywo. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wszystko wraca do normy i możemy się z Wami wszystkimi wreszcie zobaczyć. Jednak, żeby studio funkcjonowało jak należy, musimy wspólnie przestrzegać kilku zasad, które znajdziecie poniżej.

W okresie 08.06 do 03.07 nadal obowiązuje standardowy regulamin Point Dance Studio dostępny tutaj:

https://www.pointdancestudio.pl/regulamin

 

1. Wchodząc do studio należy dokładnie zdezynfekować dłonie i poddać się pomiarowi temperatury ciała (przy użyciu bezdotykowego termometru). Środek do dezynfekcji znajduje się na recepcji, przy wejściu na salę taneczną oraz w toalecie.

2. Szatnie w studio są wyłączone z użytku - na zajęcia należy przyjść przebranym. Obuwie można zmienić na korytarzu / obok recepcji.

3. Na zajęcia należy przychodzić punktualnie, aby niepotrzebnie nie przebywać w studio przed zajęciami.

4. Na zajęcia należy przychodzić samemu, bez osób towarzyszących. W przypadku młodszych tancerzy rodzic może przyprowadzić i odebrać dziecko. Nie ma jednak możliwości poczekania na dziecko w studio.

5. Podczas zajęć na sali tanecznej należy zachować odstęp przynajmniej 2 metrów od sąsiadujących osób.

6. Między zajęciami będą robione 15 minutowe przerwy poświęcone na sprawdzenie czystości sali, odkażenie klamek, sprzętu itp. Wszystkie pozostawione na sali przedmioty będą wyrzucane.

7. Na terenie całego studio obowiązuje zakaz przekazywania sobie przedmiotów oraz kontaktu fizycznego (np. podczas przywitania z innymi osobami). Zalecamy również oznaczać swoje butelki z wodą.

8. W celu zwiększenia Waszego bezpieczeństwa, przez najbliższy miesiąc obowiązywać będzie nowy grafik, z którym prosimy się zapoznać. Pamiętajmy, że zdrowie jest najważniejsze, szanujmy je, szanujmy inne osoby, współpracujmy, a będzie cudownie <3 Jedziemy z tym, trzymajcie się! Wasz Point

bottom of page