top of page

■ Warsztaty To The Point vol. 10!


Witajcie kochani! Jako Point Dance Studio chcemy dawać naszym tancerzom, a także osobom spoza studia, które kochają taniec, najlepsze możliwości do rozwoju jakie są tylko możliwe. Dlatego nie tylko zajęcia w naszej szkole stoją na najwyższym poziomie, ale również warsztaty, które organizujemy, robimy z dbałością o każdy szczegół, zapraszając najwybitniejszych tancerzy, którzy mają ogrom wiedzy do przekazania. Tuż po przeprowadzce Pointa, po okresie świąt, kiedy organizowaliśmy dla was Wigilię, a także miał miejsce fantastyczny Streetvester, prezentujemy To The Point vol. 10. Okrągła 10 edycja warsztatów, które już od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem, na które ludzie zjeżdżają się spoza naszego miasta. Tym razem skład prowadzących jest bardziej obszerny, robimy to po to aby uczcić 10 edycję, ale także aby zapewnić uczestnikom jeszcze więcej atrakcji oraz możliwości do rozwoju. Nie możemy się doczekać spotkania z Wami, a listy uczestników są już praktycznie zapełnione dlatego nie zwlekajcie, jeżeli jeszcze się nie zapisaliście. Będzie BANG! Szczegóły wydarzenia dostępne na stronie: https://www.facebook.com/events/754259991730853/?active_tab=discussion Zapraszamy także na profil To The Point na Instagramie: https://www.instagram.com/tothepoint_poznan/ Podczas poprzednich edycji warsztatów To The Point zajęcia prowadzili: Tony Tzar, Radek Maurer, Darek Bujnowski, Łukasz Ludwiczak, Ryfa Ri, Jasiek CoJest, Michał Śniegu Strugarek, Patryk Gorzkiewicz, Alkowy Funkowy", Martyna "Fifi" Borowiec, Michał Kaczorex Kaczorowski, Popping Mario, Ela Osiejewska, Anita Sawicka, Piotr Simba Abramowicz, Gregory Kuciak, Piotr Gangster Jeziorowski, Dominika Doma Jałoszyńska, Michael Bagsy, Piotr "Zonta", Monika "Żurek" Łaskarzewska, Paweł "Sokół" Sokołowski, Wojtek Osiejewski, Jimmy Weeden, Marcin Rębilas, Jessica Ali, Kasia Jukowska, Joanna Ostrowska, i Flaming Krystian.

Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • facebook-square
  • youtube-square
  • Instagram - Black Circle
bottom of page